O nás

Zdravím všechny nadšence, co si chtějí zasportovat a hlavně zablbnout.

 Jmenuji se Michael Stojnov a společně s kamarády chceme rozhýbat český národ (a nejen ten). Máme neustále nějaké jalové nápady a jedním z nich je tento sranda závod. Nejde nám o trhání rekordů, jde nám především o zábavu. Zkrátka JEN TAK...

Sponzoři a partneři 2020:

             Ochranná služba PČR - pyro a kynologie

                      KŘP Mělník - hlídková služba

                                                 SDH Vehlovice
                                                                                    SDH Želízy

              Vlastimil Patrick Čtverák - moderátor

               MILOSLAV HRSTKA -                     HOSTINEC U MLÝNA

                                                                       HAPASTAV s.r.o.




                                ALENKA A ALEŠ - SOUKROMÍ SPONZOŘI :-)


                                               PETR BEZANYI


                        AUTOVRAKOVIŠTĚ SVOBODA


Realizační tým 2020:

Martin Mikulecký, Jindřiška Stojnov, Aleš Kýr, Markéta Novotná, Václav Kymlička, Štefan Píšek, Alena Růžková, Blanka Škrhová, Miloslava Kociánová, Tereza Kociánová, Alena Fibichová st., Alena Fibichová ml., Lukáš Franěk, Miloš Zeman, Zuzana Drienovská, Štěpánka Kopečná, Irena Pexová, Jaroslava Kasáčková, Anička Prosecká, Petr Nedvěd, Martin Berger ml., Zdeněk Truksa, Tomáš Truksa, Jitka Šimková, Luděk Šimek, Monika Červeňová, Vladimíra Libáňská, Lukáš Libáňský, Terka Cíglerová, Lucka Kroužecká, Ondřej Straka, Rozálie Rousová, Helena Bačínská.

doprovodný program pro děti:

- učitelky a žákyně ZŠ Dolní Beřkovice

______________________________________________________________________

Realizační tým 2019:

Martin Mikulecký, Štefan Píšek, Jan Tichý, Jindřiška Stojnov, Zuzana Drienovská, Václav Kymlička, Blanka Škrhová, Miloslava Kociánová, Alena Fibichová ml., Lukáš Franěk, Jan Tichý ml., Zdeněk Staščák, Lukáš Pňiovski, Miloš Zeman, Irena Pexová, Míra Pexa, Marie Frajbišová, Jaroslava Kasáčková, Petr Nedvěd, Petr Bezányi, Denis Liška, Michal Vajo, Tomáš Huněk, Martin Berger ml., Tomáš Truksa, Vláďa Šafár, Jitka Šimková, Luděk Šimek, Klára Milčínská, Monika Červeňová, Vladimíra Libáňská.

doprovodný program pro děti (2019):

- učitelky a žákyně ZŠ Dolní Beřkovice

Sponzoři a partneři 2019:

Dobromila a Karel Duškovi

ŘEHÁK, spol. s r.o.

Zemní práce a úprava vodních toků


DAŇOVÝ SERVIS - KROUPOVI

                                                         WWW.ZAPOJME.CZ


Ve spolupráci s:


MILOSLAV HRSTKA - HOSTINEC U MLÝNA

kapela ECHO91